Kategoria: Gramy dla Niepodległej

międzynarodowy Turniej Strażaków w Piłce Siatkowej

Zakończenie turnieju

Zakończenie turnieju

Wręczenie nagród i wyróżnień było ostatnim elementem rozgrywanego w dniach 8-9 listopada Międzynarodowego Turnieju Strażaków w Piłce Siatkowej. Zawody zostały zorganizowane pod hasłem „Gramy dla Niepodległej” dla uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W zmaganiach wzięło udział 8 drużyn reprezentujących strażaków z Bułgarii, Łotwy, Państwowej Straży Pożarnej (drużyny: krajowa i województwa podlaskiego) Policję (drużyny: krajowa i województwa podlaskiego), Straż Graniczną oraz Wojsko Polskie.

więcej

Mecze finałowe

Mecze finałowe

W drugim dniu rozgrywek międzynarodowego Turnieju Strażaków w Pilce Siatkowej, zorganizowanego pod hasłem „Gramy dla Niepodległej” odbyły się mecze o poszczególne miejsca.

więcej

Mecze półfinałowe

Mecze półfinałowe

Na zakończenie pierwszego dnia zmagań rozegrane zostały pojedynki półfinałowe. Zmierzyli się w nich zwycięzca grupy A -reprezentacja Państwowej Straży Pożarnej z drugą drużyną grupy B reprezentacją Wojska Polskiego oraz zwycięzca grupy B – drużyna PSP województwa podlaskiego  z drugą drużyna grupy A reprezentacją strażaków z Bułgarii

więcej

Rozgrywki fazy grupowej

Rozgrywki fazy grupowej

8 listopada 2018 roku o godzinie 9:00 rozpoczął się Międzynarodowy Turniej Strażaków w Piłce Siatkowej zorganizowany pod hasłem „Gramy dla Niepodległej” z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

więcej

Międzynarodowy Turniej Strażaków w Piłce Siatkowej

Międzynarodowy Turniej Strażaków w Piłce Siatkowej

Pod hasłem „Gramy dla Niepodległej” w dniach 8-9 listopada 2018 roku zostanie zorganizowany międzynarodowy Turniej Strażaków w Piłce Siatkowej. Zmagania będą miały miejsce w Hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Augustowie (ul. Marii Konopnickiej 5). W turnieju przewidywany jest udział reprezentacji strażaków z Bułgarii, Łotwy, reprezentacja Polski oraz województwa podlaskiego. Ponadto do udziału w turnieju zaproszone zostały reprezentacje Policji (krajowa i województwa podlaskiego), Straży Granicznej i Wojska Polskiego.

więcej