image_pdfimage_print

17 czerwca 2018 r. na obiektach sportowych Stadionu Miejskiego w Czarnej Białostockiej przeprowadzono X Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych MDP, w których wzięło udział 17 drużyn pożarniczych, w tym 8 drużyn chłopięcych oraz 9 dziewczęcych.

Zawody rozgrywano według Regulaminu Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych MDP w konkurencjach:

  • Musztra;
  • Rozwinięcie bojowe;
  • Bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami.

Triumfatorem mistrzostw okazała się reprezentacja MDP Kleszczele. Zarówno dziewczęca jak i chłopięca drużyna z Kleszczel zajęły pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej w swoich kategoriach. Gratulujemy zawodnikom udanego występu.

Wyniki w poszczególnych konkurencjach.
KONKURENCJA MUSZTRA:
Drużyny dziewczęce:
I. Bargłów Kościelny z wynikiem 25;
II. Jaświły z wynikiem 24;
III. Milejczyce z wynikiem 23;
IV. Wąsosz z wynikiem 22;
V. Supraśl z wynikiem 19;
VI. Kleszczele z wynikiem 18;
VII. Boćki i Rutki Kossaki z wynikiem 17.

Drużyny chłopięce:
I. Rutki z wynikiem 22;
II. Boćki z wynikiem 20;
III. Rutki Kossaki z wynikiem 19;
IV. Dobrzyniewo Duże, Niedźwiada, Sieniewice z wynikiem 18;
V. Kleszczele z wynikiem 13.

KONKURENCJA ROZWINIĘCIE BOJOWE
Drużyny dziewczęce:
I. Wąsosz z wynikiem 939
II. Kleszczele z wynikiem 931,6
III. Milejczyce z wynikiem 927,8
IV. Supraśl z wynikiem 922
V. Boćki z wynikiem 919,8
VI. Wyszonki Kościelne z wynikiem 913,2
VII. Bargłów Kościelny z wynikiem 910,9
VIII. Rutki Kossaki z wynikiem 884,7
IX. Jaświły z wynikiem 879,4

Drużyny chłopięce:
I. Kleszczele z wynikiem 943,9
II. Rutki z wynikiem 932,10
III. Sieniewice z wynikiem 931,2
IV. Niedźwiada z wynikiem 917,7
V. Boćki z wynikiem 916,7
VI. Wojny Szuby z wynikiem 877,4
VII. Rutki Kossaki z wynikiem 865,8
VIII. Dobrzyniewo Duże z wynikiem 836,6

KONKURENCJA BIEG SZTAFETOWY 400 M Z PRZESZKODAMI
Drużyny dziewczęce:
I. Kleszczele z wynikiem 88,13
II. Boćki z wynikiem 85,81
III. Milejczyce z wynikiem 85,43
IV. Wąsosz z wynikiem 79,6
V. Bargłów Kościelny z wynikiem 77,56
VI. Jaświły z wynikiem 74,91
VII. Rutki Kossaki z wynikiem 72,17
VIII. Supraśl z wynikiem 60,69
IX. Wyszonki Kościelne z wynikiem 47,17

Drużyny chłopięce:
I. Wojny Szuby z wynikiem 93,34
II. Niedźwiada z wynikiem 83,41
III. Rutki Kossaki z wynikiem 77,84
IV. Rudki z wynikiem 76,7
V. Kleszczele z wynikiem 75,88
VI. Sieniewice z wynikiem 75,19
VII. Boćki z wynikiem 74,82
VIII. Dobrzyniewo duże z wynikiem 69,50

KLASYFIKACJA GENERALNA
Drużyny dziewczęce:
I. Kleszczele z wynikiem łącznym 1019,73
II. Wąsosz z wynikiem łącznym 1018,6
III. Milejczyce z wynikiem łącznym 1013,23
IV. Boćki z wynikiem łącznym 1005,61
V. Bargłów Kościelny z wynikiem łącznym 988,46
VI. Supraśl z wynikiem łącznym 982,69
VII. Wyszonki Kościelne z wynikiem łącznym 960,37
VIII. Rutki Kossaki z wynikiem łącznym 956,87
IX. Jaświły z wynikiem łącznym 954,31

Drużyny chłopięce:
I. Kleszczele z wynikiem łącznym 1019,79
II. Rutki z wynikiem łącznym 1008,8
III. Sieniewice z wynikiem łącznym 1006,39
IV. Niedźwiadna z wynikiem łącznym 1001,11
V. Boćki z wynikiem łącznym 991,52
VI. Wojny Szuby z wynikiem łącznym 970,74
VII. Rutki Kossaki z wynikiem łącznym 943,64
VIII. Dobrzyniewo duże z wynikiem łącznym 906,10