image_pdfimage_print

31 maja 2018 r., około godz. 23:00 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Bielsku Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 19 (trasa Bielsk Podlaski – Siemiatycze) w okolicach kol. Boćki (gm. Boćki). Natychmiast na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy straży pożarnej.

W chwili przybycia zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia stwierdzono, że zderzyły się samochód ciężarowy marki Mercedes Actros, którym podróżowała 1 osoba oraz samochód osobowy Volkswagen Sharan, którym podróżowały 2 osoby (kobieta z dzieckiem). Wszyscy uczestnicy zdarzenia znajdowali się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w samochodzie osobowym. Kierująca samochodem osobowym została przetransportowane przez ZRM do szpitala.

W działaniach udział brał 1 zastęp z JRG w Bielsku Podlaskim oraz 1 zastęp z OSP Boćki, Policja oraz zespół ratownictwa medycznego.